TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Çerkeş

12 MART İSTİKLAL MARŞININ KABULÜ İLÇEMİZDE KUTLANDI

Çerkeş 80. Yıl Cumhuriyet Ortaokulunda gerçekleşen programda Çerkeş Kaymakamı Osman Beyazyıldız, Çerkeş Belediye Başkan Vekili Kamil Aktar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüdayi Altuntaş, İlçe Emniyet Müdürü Taner Yıldız, Ak Parti..

12 MART İSTİKLAL MARŞININ KABULÜ İLÇEMİZDE KUTLANDI

Çerkeş 80. Yıl Cumhuriyet Ortaokulunda gerçekleşen programda Çerkeş Kaymakamı Osman Beyazyıldız, Çerkeş Belediye Başkan Vekili Kamil Aktar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüdayi Altuntaş, İlçe Emniyet Müdürü Taner Yıldız, Ak Parti Çerkeş İlçe Başkanı Salih Tarın, MHP Çerkeş İlçe Başkanı İsa Kirendibi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Hüseyin Erdoğan, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hakkı Fidan, İdari Amirler, Okul Müdürleri ve öğrenciler katıldı.
Çerkeş 19 Mayıs Çok Programlı Anadolu Lisesi Tarih Öğretmeni Ali İhsan Özbek hocamız tarafından günün anlam ve önemini belirten kompozisyon okunarak, Öğrenciler tarafından hazırlanan ‘12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü’ programında İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy’u konu alan şiirler okundu.
Program, öğrenciler tarafından hazırlanan Mehmet Akif Ersoy’un hayatı ve İstiklal Marşının yazılımı ile ilgili sunulan sinevizyon ve tiyatro gösteriminin ardından sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL