TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Çerkeş

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ÇERKEŞ’TE COŞKUYLA KUTLANDI

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı İlçemizde Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinliklerle coşkuyla kutlandı. Nevzat Ayaz Spor Salonunda düzenlenen kutlama programına; İlçe Kaymakamı Emir..

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ÇERKEŞ’TE COŞKUYLA KUTLANDI

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı İlçemizde Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinliklerle coşkuyla kutlandı.

Nevzat Ayaz Spor Salonunda düzenlenen kutlama programına; İlçe Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Kamu Kurumlarının yöneticileri, Siyasi Partilerin temsilcileri, STK temsilcileri ile sporcular ve çok sayıda öğrenci katıldı.
İlçe Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu ve Belediye Başkanı Hasan Sopacı kutlama programına katılan öğrenci ve velilerin bayramlarını kutladı. Kutlamalar daha sonra tören alanında düzenlenen etkinliklerle devam etti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, İlçe Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı okundu. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hakkı Fidan’ın günün anlam ve önemine ilişkin yaptığı konuşma ile devam etti.
Kutlama programı, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Spor Bayramı vesilesi ile düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediyelerin verilmesi ve hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL