TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Atkaracalar Çerkeş

ATKARACALAR BELEDİYE BAŞKANI HARUN OFLAZ DÜNYA EVİNE GİRDİ

Atkaracalar Belediye Başkanı Harun Oflaz & Nilgün Erden ile Özleyiş Topbaş Kültür Merkezinde gerçekleştirilen düğünle dünya evine girdi. Atkaracalar Belediye Başkanı Harun Oflaz’ın düğününe ; Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Çankırı..

ATKARACALAR BELEDİYE BAŞKANI HARUN OFLAZ DÜNYA EVİNE GİRDİ

Atkaracalar Belediye Başkanı Harun Oflaz & Nilgün Erden ile Özleyiş Topbaş Kültür Merkezinde gerçekleştirilen düğünle dünya evine girdi.

Atkaracalar Belediye Başkanı Harun Oflaz’ın düğününe ; Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Çankırı  Ak Parti Milletvekili Salim Civitçioğlu, Ak Parti Bursa Milletvekili Refik Özen, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen Çankırı ilçe Kaymakamları ve belediye başkanları, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıbık, Ak Parti Çankırı İl Başkanı Abdulkadir Çelik, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Harun Oflaz ile Nilgün Erden’in nikah akitlerini Çardaklı Belediye Başkanı Osman Yılmaz gerçekleştirdi. Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ve İlçe Belediye Başkanları  çiftlerin nikahlarına şahitlik ettiler.

Nikah töreninin ardından Erden ve Oflaz ailesi sevdikleriyle gecenin ilerleyen vakitlerine kadar eğlendi.

www.cerkesinsesi.com

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL