TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Çankırı Çerkeş

BAŞKAN SOPACI BİR PROJESİNİ DAHA GERÇEKLEŞTİRİYOR

Ulusu Islah Projesi’nin ihalesi 2019 yılında yapılmıştı. Proje için ihaleyi alan müteahhit firma Ulusu Mahallesi’ne şantiyesini kurarak ilk kazmayı vurdu. 3 Etapta yapılacak olan Ulusu Islah Projesi için çalışmalar Kemer..

BAŞKAN SOPACI BİR PROJESİNİ DAHA GERÇEKLEŞTİRİYOR

Ulusu Islah Projesi’nin ihalesi 2019 yılında yapılmıştı. Proje için ihaleyi alan müteahhit firma Ulusu Mahallesi’ne şantiyesini kurarak ilk kazmayı vurdu. 3 Etapta yapılacak olan Ulusu Islah Projesi için çalışmalar Kemer Köprü Mevkiinden başladı.

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı yaptığı açıklamada, “  Kıymetli  Çerkeşli  hemşehrilerim uzun yıllardır hayalimiz olan Çerkeş’in çehresini değiştirecek olan Ulusu Islah Projesi çalışmalarına başladık.  Proje tamamlandığında çay tabanındaki pislik tamamen ortadan kaldırılarak çevre düzenlemesi yapılıp yeni rekreasyon alanları oluşturalacak. Ulusu Islah Projesi çalışmaları ile beraber, ailelerimiz ile birlikte oturup dinlenebileceğimiz, piknik yapabileceğimiz, bisiklet ve yürüme yolları ile birlikte  temiz bir çevre düzenlemesi ile yeni yaşam alanlarını halkımızın hizmetine sunacağız.  Ulusu Islah Projesinin yapımında emeği geçen Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere  Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli’ye, Grup Başkan Vekilimiz Sn. Muhammet Emin Akbaşoğlu’na, Çankırı Milletvekilimiz Sn. Salim Çivitcioğlu’na, Ak Parti İl Başkanımız Abdulkadir Çelik Bey’e ve DSİ Genel Müdürü Kaya Yıldız Bey’e en içten dileklerimle şahsım ve ilçem adına teşekkür ederim. Çerkeş’imize hizmet yakışır.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL