TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Çerkeş

BAŞKAN SOPACI’DAN KADİR ARSLAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Çerkeş İlçe Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu ve Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı Esnaf Sanatkarlar ve Şoförler Odası Başkanlığı’na yeni seçilen Kadir Arslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Kısa bir süre önce..

BAŞKAN SOPACI’DAN KADİR ARSLAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Çerkeş İlçe Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu ve Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı Esnaf Sanatkarlar ve Şoförler Odası Başkanlığı’na yeni seçilen Kadir Arslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Kısa bir süre önce ilçemizde yapılan Esnaf  Sanatkarlar ve Şoförler Odası seçimi sonrası Çerkeş  Esnaf  Sanatkarlar ve Şoförler Odası Başkanı seçilen Kadir Arslan ve yeni yönetime hayırlı olsun ziyaretinde bulunan İlçe Kaymakamı  Emir Osman Bulgurlu ve Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı , Başkan Kadir Arslan’a hayırlı olsun dileklerini ileterek muvaffakiyetler dilediler.

Sohbet havasında gerçekleşen ziyarette Başkan Kadir Arslan, “Yapılan ziyaretten memnun kaldığını dile getirerek, kendisine verilen görevi yeni yönetim olarak en güzel şekilde yerine getirme gayreti içerisinde olacaklarını” söyledi.

www.cerkesinsesi.com

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL