TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Çankırı Çerkeş

ÇANKIRI’NIN EN BÜYÜK PROJESİ’NİN İHALE TARİHİ AÇIKLANDI

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Çerkeş Belediyesi’nin en büyük projesi olan Yeni Çarşı TOKİ Projesinin İhale Tarihini  sosyal medya hesaplarından açıkladı. Proje tamamlandığında Çerkeş ilçesini her konuda ihya edecek 3..

ÇANKIRI’NIN EN BÜYÜK PROJESİ’NİN İHALE TARİHİ AÇIKLANDI

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Çerkeş Belediyesi’nin en büyük projesi olan Yeni Çarşı TOKİ Projesinin İhale Tarihini  sosyal medya hesaplarından açıkladı.

Proje tamamlandığında Çerkeş ilçesini her konuda ihya edecek 3 etapta yapılacak olan Yeni Çarşı Toki projesinin içerisinde yok yok…,

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada,  İlçemizin vizyon projelerinden birisi, hayalimiz olan “ Yeni çarşı ve sosyal donatı yapım işi, TOKİ kanalıyla ihale ediliyor.

-134 Konut

– 46 işyeri

-Kapalı ürün pazarı (içinde 14 dükkan ,balık pazarı, soğuk hava depoları ve sebze pazarının da bulunduğu)

-Belediye hizmet binası

-itfaiye binası

-Yeraltı otoparkı

-şehir meydanı ve çevre düzenleme işi ihalesi 11 Ağustos 2021 tarihinde yapılıyor.

İlçemizi geleceğe hazırlayacak olan ,2014 yılından bu yana yoğun mesai harcadığımız bu büyük proje de bizlerden desteğini esirgemeyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a,

Çevre ve şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a ,grup başkanvekilimiz Sayın M. Emin Akbaşoğlu’na ,değerli milletvekilimiz Sayın Salim Çivitçioğlu’na ,TOKİ Başkanımız Sayın Ömer Bulut’a ,vizyon projemizin hazırlanmasına yardımcı olan kıymetli abim Prof. Dr. Kamil Eren ‘e çok teşekkür ediyorum.

Ayrıca çalışmalarımız sürecinde önerileri ile destek olan yakın çalışma arkadaşlarıma ,dualarıyla her zaman yanımızda hissettiğimiz tüm Çerkeşli Hemşehrilerime en kalbi ve derin sevgilerimi ,saygılarımı sunuyorum.Rabbim utandırmasın. Tamamına erdirsin. Hayırlı uğurlu olsun.

ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL