TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Çerkeş

ÇERKEŞ BELEDİYESİ HİZMET BİNASINI KOMPLE BOŞALTTI

Çerkeş Belediyesi yaklaşık 50 yıldır hizmet verdiği mevcut belediye hizmet binasını Çankırı Karatekin Üniversitesine devrettiğinden dolayı   komple boşalttı. 2022-2023 yılında eğitim öğretim yılında Çankırı Karatekin Üniversitesi Çerkeş Meslek Yüksek Okulu..

ÇERKEŞ BELEDİYESİ HİZMET BİNASINI KOMPLE BOŞALTTI

Çerkeş Belediyesi yaklaşık 50 yıldır hizmet verdiği mevcut belediye hizmet binasını Çankırı Karatekin Üniversitesine devrettiğinden dolayı   komple boşalttı.

2022-2023 yılında eğitim öğretim yılında Çankırı Karatekin Üniversitesi Çerkeş Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinin derslik olarak kullanacağı binada tadilat çalışmaları başladı. Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla, Çerkeş Belediyesi olarak restorasyonunu tamamladığımız Işıklar Konağı’nda hizmet vereceğini açıkladı.

Başkan Sopacı “Mevcut belediye hizmet binamızı Çankırı Karatekin Üniversitesi Çerkeş Meslek Yüksek Okulu’na devrettiğimizden dolayı Yeni Belediye Binamız tamamlanana kadar geçici olarak hizmet birimlerimiz ile birlikte restorasyonunu tamamladığımız Işıklar Konağı’nda hizmet vereceğiz. Başkanlık Makamı, Su İşleri Müdürlüğü, Mali Hizmetler Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü (Evlendirme Memurluğu), Zabıta Amirliği, Emlak Servisi, Bilgi İşlem ve OSB Müdürlüğü olarak Işıklar Konağındayız. Tahsilât ve Su Yükleme Eski Belediye Binamız zemin kat köşede hizmet vermektedir. Fen İşleri Müdürlüğümüz, İmar İşleri Müdürlüğümüz ve Park Bahçeler Müdürlüğümüz Kurtlar Mahallesi eski Jandarma Lojmanları yanında hizmet vermektedir.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL