TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Çerkeş

ÇERKEŞ’İN PÜSKÜLLÜ AYAZI

Dokusunda Tarih, Kokusunda Anadolu olan Çerkeş’te kış mevsimi, zorluklarının yanı sıra güzellikleriyle de yaşanıyor. Kar yağışının ardından ilçede etkili olan dondurucu soğuklar sebebiyle gece hava sıcaklığı sıfırın altında -15 dereceye..

ÇERKEŞ’İN PÜSKÜLLÜ AYAZI

Dokusunda Tarih, Kokusunda Anadolu olan Çerkeş’te kış mevsimi, zorluklarının yanı sıra güzellikleriyle de yaşanıyor. Kar yağışının ardından ilçede etkili olan dondurucu soğuklar sebebiyle gece hava sıcaklığı sıfırın altında -15 dereceye kadar düştü. Çerkeş’te hava sıcaklıkları eksi değerde seyrederken, bölgenin manzarası adeta ünlü ressamların çizdiği portrelere benzedi.

Bembeyaz zemin üzerinde yükselen kırağı ile kaplı ağaçlar, masalsı görüntüler oluşturdu. Bu muhteşem manzara oluşturduğu doğal güzelliği yanı sıra vatandaşlarımızı da mutlu etti.

Çerkeş’imizin kristal geceleri sonrasında oluşan bu muhteşem manzara ortaya kartpostallık bu muhteşem görüntüleri çıkarttı.

19-20 Şubat tarihlerinde havaya düşmesi gereken cemre Çerkeş’imize püsküllü ayaz olarak düştü. Çerkeş’in püsküllü ayazı cemreyi bile dinlemedi…

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL