TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Atkaracalar Çerkeş SonDakika

ÇERKEŞİN SESİ HABER SİTEMİZ YAYIN HAYATINA BAŞLADI

Çerkeşin Sesi İnternet Haber Sitemiz Yayın Hayatına Başladı Çerkeş ilçemiz, Çankırı ilimiz ve tüm ilçelerimizin ortak sesi olacak olan www.cerkesinsesi.com internet haber sitesi yayın hayatına başladı. Tarafsız, Güçlü, Doğru Yayın..

ÇERKEŞİN SESİ HABER SİTEMİZ YAYIN HAYATINA BAŞLADI

Çerkeşin Sesi İnternet Haber Sitemiz Yayın Hayatına Başladı

Çerkeş ilçemiz, Çankırı ilimiz ve tüm ilçelerimizin ortak sesi olacak olan www.cerkesinsesi.com internet haber sitesi yayın hayatına başladı. Tarafsız, Güçlü, Doğru Yayın anlayışı haberciliği ile özgün mizanpajı farkı ile okuyucusuyla buluşuyor.

www.cerkesinsesi.com   anlık haber girişleri ile; Çankırı ilimiz başta olmak üzere, Çerkeş  ve  Çankırımızın tüm ilçelerinde yaşanan ve gelişen haberleri ile Türkiye’nin ve Dünya’nın gündeminin nabzını tutacak. www.cerkesinsesi.com  internet sitemizin yayın ilkeleri toplumun ahlak kurallarına uygun dürüst ve ilkeli olacaktır. Doğru haberi hiç tereddüt etmeden yayınlayacak, hiçbir kurum, kuruluş ve kişilerin baskısı altında haber yapmayacaktır.

İnternet haber sitemiz www.cerkesinsesi.com  Linkinden de  anlaşıldığı gibi ‘Halkın Sesi’ “Çerkeşin Sesi”  olacak. Bürokrasi, siyasi parti, STK’lar, dernekler ve belediyelerin haberlerine de Gazetemizde ve internet haber sitemizde yer verilecektir. Ancak halkımızın istek, talep, şikayet ve görüşler öncelikli olacak ancak gerek gazetemizde ve gerekse internet haber sitemizde kulaktan duyma belgesiz, aslı astarı olmayan asparagas haberlere de asla yer vermiyoruz.

İnternet haber sitemiz www.cerkesinsesi.com  adlı haber sitemizi tamamen Çerkeşimiz başta olmak üzere Çankırı ve tüm ilçelerimize yeni bir soluk getirebilmek için kurduk. Kadromuzda deneyimli gazetecilerle çalışıyoruz. Hiçbir siyasi görüşün veya oluşumun arka bahçesi değiliz. Süreç yayın kuruluşları yalnız ve yalnız demokrasinin savunucusu olacaktır. Sadece Doğru Haber sloganıyla çıktığımız bu yolda, daha ağırlıklı olarak; vatandaşın yerel ve genel iktidardan beklentilerini, isteklerini ve şikayetlerini kamuoyuna duyuracağız. Yaptığımız ve yayınladığımız haberlerle; ilgili kurum, kuruluş ve yetkili mercileri vatandaşın beklenti içinde olduğu konularda göreve çağıracağız.Yetkili mercilerin sorun çözmedeki  hızını, fırtına etkisine çevireceğiz İnternet haber sitemiz www.cerkesinsesi.com haber sitemizin  yayını’nın  yanı sıra haber sitemiz kapsamlı  Reklam alanları  ile fark yaratacak. Gazetemiz ‘’ÇERKEŞ HABER GAZETESİ’ ve İnternet Haber  Sitemizde  yayınlanması istenilen Reklam ücrete ve konuşmaya  tabidir.haftalık,aylık, 3 aylık,6 aylık ve 12 aylık tarife yapılanmaları, oluşumları ile İnternet Sitemiz Başta Çerkeş ilçemiz olmak üzere Çankırı  ve  tüm ilçelerimize ve Türkiye’ye hayırlı olsun.

Çerkeşin Sesi

Tüm Hakları Saklıdır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL