TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Çerkeş

ÇERKEŞ’TE EGZOZ GAZI EMİSYON ÖLÇÜMÜ HİZMETİ BAŞLADI

Araç Muayenesi öncesinde Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü ÇERKEŞ ÇAVDAR 1 TEMSA-RETARDER TIR-OTOBÜS YETKİLİ SERVİSİNDE faaliyete başlamıştır. Samsun – İstanbul İstikameti Alpet Benzin İstasyonu yanında hizmetini sürdüren TEMSA-RETARDER  yetkili servisi Kahraman..

ÇERKEŞ’TE EGZOZ GAZI EMİSYON ÖLÇÜMÜ HİZMETİ BAŞLADI

Araç Muayenesi öncesinde Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü ÇERKEŞ ÇAVDAR 1 TEMSA-RETARDER TIR-OTOBÜS YETKİLİ SERVİSİNDE faaliyete başlamıştır.

Samsun – İstanbul İstikameti Alpet Benzin İstasyonu yanında hizmetini sürdüren TEMSA-RETARDER  yetkili servisi Kahraman Çavdar bir hizmeti daha Çerkeş ilçemize kazandırdı.

Çerkeş’te yaşayan insanlar araçlarını muayeneye götürmeden önce  Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü yaptırmak için Karabük, Çankırı, Gerede, Kızılcahamam gibi yakın çevre il ve ilçelere gidiyorlardı.  Çerkeş’te ki bu eksikliği ortadan kaldıran TEMSA-RETARDER Yetkili Servisi Kahraman Çavdar “ Çerkeş’te yaşayan vatandaşlarımıza yeni bir hizmeti daha getirdik. Vatandaşlarımız Araçlarını muayeneye götürmeden önce bize gelip Egzoz Emisyon Ölçümü raporunu anında alabilirler. Biz TEMSA-RATERDER yetkili servisi olarak hizmetimize bir yenisini daha ekledik. Çerkeşli hemşehrilerimize hizmet etmekten mutluyuz, bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum. “ dedi.

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL