TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Çerkeş

ÇERKEŞ’TE İFTAR PROGRAMINA YOĞUN İLGİ

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Çarşı Merkezinde İftar Yemeği Verdi. İlçe Belediyesi tarafından organize edilen iftarda Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı,  her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programında vatandaşlarla birlikte..

ÇERKEŞ’TE İFTAR PROGRAMINA YOĞUN İLGİ

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Çarşı Merkezinde İftar Yemeği Verdi.

İlçe Belediyesi tarafından organize edilen iftarda Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı,  her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programında vatandaşlarla birlikte halk iftarında bir araya geldi.
Belediyenin iftar yemeğine Çankırı Ak Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik, İlçe Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu,İlçe Emniyet Müdürü Ali Asker Bayar, İlçe Jandarma Komutanı Bayram Veyil, Ilgaz Belediye Başkanı Mehmet Öztürk, Sivil Toplum Kuruluşları, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İftar için Belediye önünde  hazırlanan tüm masalar doldu. Başkan Sopacı “Her yıl geleneksel hale getirdiğimiz ve son 2 yıldır pandemi dolayısı ile gerçekleştiremediğimiz Geleneksel Halk İftarımıza yoğun katılım sağlayan kıymetli hemşehrilerimizle gönül sofrasında buluşarak iftarımızı açtık. Katılımlarından dolayı kıymetli hemşehrilerimin her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Rabbim niyetlerimizi kabul, birliğimizi ve dirliğimizi daim eylesin.”dedi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL