TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Çerkeş

ÇERKEŞ’TE İNŞAAT SEKTÖRÜ HIZLANIYOR

Büyüyen ve gelişen, göç vermenin önüne geçip göç almaya başlayan Çerkeş ilçemiz de, 2021 yılında inşaat sektöründe ciddi bir artış bekleniyor. Kış ayı bitmeden hemen hemen ilçenin her mahallesinde yeni..

ÇERKEŞ’TE İNŞAAT SEKTÖRÜ HIZLANIYOR

Büyüyen ve gelişen, göç vermenin önüne geçip göç almaya başlayan Çerkeş ilçemiz de, 2021 yılında inşaat sektöründe ciddi bir artış bekleniyor. Kış ayı bitmeden hemen hemen ilçenin her mahallesinde yeni inşaatlar yapılmaya başlanıldı. İlçemizdeki konut sayısında bu yıl gözle görülür bir artış bekleniyor.

Toki tarafından İstasyon mahallesine 164 konut, Çerkeş Belediyesinin çarşı merkezi için projelendirdiği Yeni Çarşı ve Konut projesinde bulunan 134 daire ve 41 dükkân temelinin de, bu yıl atılacağını göz önünde bulundurursak,  İlçemiz bu yıl tam bir şantiye alanına dönüştürülecek.

İlçemizin 1. derece deprem bölgesi olması ve geçmiş depremlerden ders çıkartabilmek adına, her ne kadar inşaat izinleri ve yapımları Kanunlara ve Yapı denetim firmalarına dayansa da , kanunların ve mahkemelerin de üzerinde daha büyük bir muhakeme vardır ki, bu da her kişinin kendi vicdanıdır.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL