TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Çerkeş

KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI RAFET VERGİLİ ÇERKEŞ’İ ZİYARET ETTİ

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı’yı ziyaret ederek belediye çalışmaları hakkında ve yapımı devam eden projeler hakkında bilgi almak için birtakım ziyaretlerde bulundu. Çerkeş Belediye Başkanı..

KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI RAFET VERGİLİ ÇERKEŞ’İ ZİYARET ETTİ

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı’yı ziyaret ederek belediye çalışmaları hakkında ve yapımı devam eden projeler hakkında bilgi almak için birtakım ziyaretlerde bulundu.

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı ve Belediye Meclis üyeleri Başkan Vergiliyi Işıklar Konağı’nda misafir etti. Başkan Sopacı Kentsel Tasarım Projesi kapsamında yapımı devam eden Yeni Belediye Binası, Kapalı Pazar Yeri, Ticarethane ve sosyal konutları Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergiliye yerinde göstererek projeyi anlattı.

Başkan Vergili akşam saatlerinde Çerkeş esnafını gezip bol bereketli kazançlar dileyerek vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Vergiliye Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, İl Genel Meclis Üyesi Hayati Kaya ve Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti.

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Çerkeş’e yakın ilgi gösterdikleri için Başkan Vergiliye teşekkür etti.

Başkan Vergili Yatsı Namazını Kadınşah Camiin de kılarak Hz. Pir-i Sani Şeyh Seyyid Hacı Mustafa Çerkeşi hazretlerinin Türbesini ziyaret ederek ilçeden ayrıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL