TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Çerkeş

KARATAŞ TEKSTİL BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

2022 yılında Çerkeş’te hizmete başlayan çevre ilçelere açtığı tekstil kursları ile istihdamını büyüten Karataş Tekstil üretim ve büyüme hızıyla bölgenin en büyük tekstil fabrikası olmaya aday. Çerkeş’in yanı sıra Safranbolu..

KARATAŞ TEKSTİL BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

2022 yılında Çerkeş’te hizmete başlayan çevre ilçelere açtığı tekstil kursları ile istihdamını büyüten Karataş Tekstil üretim ve büyüme hızıyla bölgenin en büyük tekstil fabrikası olmaya aday.

Çerkeş’in yanı sıra Safranbolu ‘da da şube açarak, seçkin markalar ile çalışan Karataş Tekstil şu an Çerkeş’te 50, Safranbolu da ise 70 kişiye istihdam sağlıyor. Çerkeş deki fabrikasını büyütmeyi hedefleyen firma 2023 yılında 200 kişeye daha istihdam sağlayacağını da açıkladı.

Karataş tekstilde çalışmak isteyen vatandaşların bizzat tekstil fabrikasına giderek müracaat ta bulunması ve iş başvuru formu doldurması gerekmekte, tekstil alt yapısı oldukça fazla olan ilçemizde istihdam için gerekli personelin bulunacağı ve Karataş tekstilin bölgenin en büyük tekstil firması olacağı kanaatindeyiz.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL