TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Çerkeş

KÜLTÜR VE TURİZM BAKAN YARDIMCISI NADİR ALPARSLAN HAFTA SONU ÇERKEŞ’İ ZİYARET ETTİ

  Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alparslan Çerkeş’te belediye çalışmaları hakkında ve yapımı devam eden projeler hakkında bilgi almak için bir takım ziyaretlerde bulundu. Çerkeş ilçemize  sık sık ziyaretlerde..

KÜLTÜR VE TURİZM BAKAN YARDIMCISI NADİR ALPARSLAN HAFTA SONU ÇERKEŞ’İ ZİYARET ETTİ

 

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alparslan Çerkeş’te belediye çalışmaları hakkında ve yapımı devam eden projeler hakkında bilgi almak için bir takım ziyaretlerde bulundu.

Çerkeş ilçemize  sık sık ziyaretlerde bulunan Bakan Yardımcısı Nadir Alparslan Çerkeş Işıklar Konağı’nı ve mülkiyeti LÖSEV’e ait olan Göletleri ziyaret etti. Bakan Yardımcısı Nadir Alparlan’a Çerkeş Belediyesi Başkan Vekili Ahmet Kudret ve Çerkeş Belediyesi Başkan Yardımcısı Ergün Sertkara eşlik etti.

Bakan Yardımcısı Nadir Alparslan; Çerkeş kadim bir medeniyete ve  kültüre sahip Tarihi özelliği çok üstün IV. Murat Çerkeş’ten geçmiş burada konaklamış  çok güzel bir Camii yaptırmış ve bu Cami’nin yeniden ihya edilmesi, Roma Hamamı’nın restorasyonunu tamamlamak, Çerkeş’teki tescilli konakların sağlıklaştırma çalışmalarını tamamlama ve ihyası konusunda sağolsun Belediye  Başkanımız  Hasan bey  Çerkeş’in her türlü Kültür,Tarih, Gastronomi imkanlarını hayata geçirmek için yoğun bir şekilde çalışma yürütüyor bizde bakanlık olarak  Başkanımıza projelerine destek olarak üzerimize düşen görevi yapıyoruz. Çerkeş’i bir Beypazarı , Safranbolu ve  Boyabat gibi tarihi ve kültürel anlamda cazibe merkezi haline getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. ” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL