TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Çankırı Çerkeş

MİLLETVEKİLİ ÇİVİTÇİOĞLU “3 GÜNDE 52 KÖYÜ GEZECEĞİM”

ÇİVİTÇİOĞLU “3 GÜNDE 52 KÖYÜ GEZECEĞİM” Ak Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu, Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Saçak Belediye Başkanı Ramazan Yarım, İl Genel Meclis Üyesi Hayati, Ak Parti Çerkeş..

MİLLETVEKİLİ ÇİVİTÇİOĞLU “3 GÜNDE 52 KÖYÜ GEZECEĞİM”

ÇİVİTÇİOĞLU “3 GÜNDE 52 KÖYÜ GEZECEĞİM”

Ak Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu, Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Saçak Belediye Başkanı Ramazan Yarım, İl Genel Meclis Üyesi Hayati, Ak Parti Çerkeş Gençlik Kolları Başkanı Enes Öz Çerkeş’in köylerini gezerek vatandaşlar ile bayramlışıyor.

Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu 2019 yılında Çankırı ve ilçelerinin toplam 374 köyünü ziyaret etmişti.

Çivitçioğlu ziyaretler kapsamında Çerkeş ilçemizde bugün Kadıözü, Karamustafa, Hacılar, Bozoğlu, Afurköy, Örenköy, Yakuplar, Yoncalı, Yumaklı, Kısaç, Saraycık, Yortan, Halkoğlu, Akhasan, Türbaşı, Karga, Ağaca, Dikenli köylerini ziyaret etti.

Milletvekili Çivitcioğlu ziyaretlerde talep ve  istekleri dinlemekle yetinmedi. Yapılması gerekenleri yerinde inceleyerek  kısa sürede yapılacağının sözünü de verdi.

Salim Çivitcioğlu yaptığı açıklamada, “2019 da Çankırı’nın tüm köylerini gezmiştik. Kendilerine hem işlerini 6 ayda bir muhtarlarımızla takip ederek toplantı yapacağımızı hemde 2 sene sonra tekrar gelip selam vereceğimizi  söylemiştik. Sözümüzde durmanın mutluluğu ile köy ziyaretlerimiz devam ediyor. Bu yıl yağışların az olmasıyla birlikte çiftçilerimizi köylerinde ziyaret ederek yapabileceğimiz destekler hakkında istişarelerde bulunduk. Bizler ülkemizin, şehrimizin her kesiminde her köşesinde olan vatandaşlarımıza dokunmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu süreçte yapılan yapılmaya devam etmekte olan projelerimizi de yerinde inceleme fırsatı buluyor köylülerimizle proje hakkında istişare ediyoruz. Şehrimiz kadim bir şehir. Anadolu insanının en temiz halde bulunduğu bu kadim şehri geliştirmek için herkesin fikrine ve desteğine ihtiyacımız var. Her bir vatandaşımızın yanında olduğumuzu tekrar ifade ediyorum.” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL