TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Çerkeş

” Sen seni bil, ömrünce bu sana yeter “

Sevgili okurlarım, Başlarken hepinize kucak dolusu selamlar, sevgiler, saygılar. Çerkeş’in Sesi sitesinde sizlerle birlikte olmak bana büyük bir mutluluk ve onur verir. Çerkeş’in Sesi  site yöneticilerine teşekkür eder başarılar dilerim…

” Sen seni bil, ömrünce bu sana yeter “

Sevgili okurlarım,

Başlarken hepinize kucak dolusu selamlar, sevgiler, saygılar.

Çerkeş’in Sesi sitesinde sizlerle birlikte olmak bana büyük bir mutluluk ve onur verir. Çerkeş’in Sesi  site yöneticilerine teşekkür eder başarılar dilerim. Bir boşluğu doldurmuşlardır. Sabırla devam ettiklerinde istedikleri başarıya hep birlikte ulaşacağız.

” Sen seni bil, ömrünce bu sana yeter “der Şeyh Edebali.

Ben beni bildiğim için 73 yıllık ömrümün 65 yılını  kesintisiz doğduğum bu ilçe Çerkeş’te geçirdim, adım adım her yerini bilirim.

Hiçbir zaman buradan ayrılmayı düşünmedim. Geçmiş yıllara nazaran gelişmesini  gördükçe insan ayrı bir mutlu oluyor. Batıda modern yeni bir kent doğmuş, tertemiz zaten buraya Yenikent mahallesi diyorlar. Buralar Kadıköy yolunun olduğu mıntıkalar, Çerkeş’in kalkınmasının öncü  ayağı olan organize hayvancılığın gelişmesine yarayan tesislerle dolu bu bölümün lideri Aytaç tesisleridir. Çerkeş’in gözbebeği bir kuruluştur. Çerkeş halkı bu tesislere minnettardır. Doğuda Organize Sanayi bölgesindeki fabrikalar zinciri ekonomik yönden büyük katkı sağlamıştır. Günden güne yatırımların artması ile Çerkeş’i gelecek için Çankırı yöresinin en büyük ilçesi haline getirecektir. Buna inanıyor ve güveniyorum. Belediye Başkanımızın Veteriner hekim olması da organize hayvancılık için bir şanstır.

Nevruz Bayramınızı kutlar, sağlıklı günler dilerim…

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL